Polaku! Nie bagatelizuj swoich oczu

Polaku! Nie bagatelizuj swoich oczu

Wielu z nas pracuje w warunkach obciążających mocno wzrok. Oczy męczą się wskutek wielu godzin wpatrywania się w monitor. Także prace precyzyjne niezwiązane z komputerem mocno obciążają nasze oczy.

Wielu elektroników mozolnie naprawiających lub montujących skomplikowane układy scalone także narzeka na zmęczone oczy. Jednak wizyta w aptece może pomóc i znacznie zmniejszyć eksploatację oczu.

Jakie składniki są najważniejsze?

Najbardziej powszechnym w suplementach składnikiem jest luteina. Jest ona niedroga w pozyskaniu i wysoce skuteczna. Właściwie każdy, nawet najbardziej złożony i kompleksowy produkt nie może się bez niej obyć. Pozytywny wpływ na wzrok i redukcję zmęczenia oczu ma także witamina C i E, które trzeba dostarczyć by poprawić zdolność widzenia, by odciążyć oczy i przede wszystkim polepszyć wykorzystanie luteiny.

Złożone czy proste suplementy?

Kiedy nasze oczy nie są wykorzystywane do spawania lub pracy przed źle dobranym monitorem, to wystarczy podstawowa suplementacja preparatami bez wielkiej ilości składników. Jeśli natomiast stan majątkowy pozwala na zakup lepszego produktu, to nie musimy się zastanawiać i na pewno dostarczenie produktu dodatkowo wzbogaconego o kwasy Omega i Zeaksantynę nie zaszkodzi i pozwoli jeszcze skuteczniej wykorzystać potencjał naturalnie drzemiący w naszych oczach. Zakupy najlepiej wykonać w miejscu jakim jest apteka gdyż wiele różnych suplementów jest tam odpowiednio dobranych pod kątem zapotrzebowania, a dodatkowo przechowywane są one w warunkach zgodnych z wytycznymi producenta.

2 komentarze do “Polaku! Nie bagatelizuj swoich oczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *