cena podkładów Bella Mamma

Bella mamma podkłady higieniczne niezbędne w trakcie połogu

Każda przyszła mama pamięta o rzeczach, które niezbędne są dla maluszka. Starannie przygotowuje walizkę do szpitala. Ale często zdarza się, że zapomina o sobie. O tym by odpowiednio zadbać o siebie w trakcie połogu. O czym powinnyśmy wówczas pamiętać?

Połóg

Połóg to naturalny czas około 6 tygodni po ciąży oraz porodzie. Wówczas cofają się morfologiczne, anatomiczne oraz czynnościowe zmiany jakie zaszły w ciele kobiety podczas ciąży. Organizm kobiety regeneruje się oraz wraca do sił. W tym czasie macica obkurcza się, powraca do naturalnych rozmiarów. Podczas połogu pojawiają się wydzielina z dróg rodnych kobiety, zwana odchodami połogowymi. Początkowo są one krwiste, mogą zawierać skrzepy. Po upływie od 3 do 7 dni, zmieniają one zabarwienie na różową, następnie brązową, a na koniec stają się śluzowate i zanikają. W tym czasie należy zadbać właściwą higienę intymną.

Bella mamma podklady higieniczne

Poporodowe podkłady higieniczne Bella Mamma

Bella Mamma są to duże chłonne podkłady poporodowe, idealne do utrzymania higieny bezpośrednio po porodzie, w trakcie połogu a nawet po operacjach ginekologicznych. Najlepiej stosować je z siatkowymi majtkami. Charakteryzuje je wysoka chłonność. Posiadają one celulozowy wkład, pokryty delikatną, miękką włókniną, która nie podrażnia skóry i chroni przed reakcjami alergicznymi. Duży rozmiar podkładów higienicznych Bella Mamma pozwala wygodnie i komfortowo przespać całą noc. Można je nabyć w aptece internetowej Wapteka, a cena podkładów Bella Mamma jest przystępna dla każdej przyszłej mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *